Plastikinės paletės

Įvairiausios buities prekės, maisto produktai, gėrimai ir kitos plataus vartojimo prekės yra pakuojamos ir transportuojamos ant specialių padėklų – palečių.

Plastikinės paletės yra labai populiarios didmenininkų tarpe, nes yra patvaresnės nei medinės paletės, atsparios fiziniams smūgiams, aplinkos poveikiui, nesideformuoja. Nepaisant to, kad plastikinės paletės gali išlaikyti nuo 500 iki 5000 kg, jos pačios sveria sąlyginai nedaug. Plastikinės paletės gali būti perforuoto plastiko arba pilno liejimo plastiko, priklausomai nuo krovinio svorio. Jų privalumas tas, kad šios plastikinės paletės puikiai atlaiko milžiniškus temperatūrų skirtumus nuo -40C iki +70C. Dar plastikinės pakuotės yra patogios tuo, kad jas galima kompaktiškai sudėti vieną ant kitos sandėliuojant.

Atliekant krovos darbus jos neslysta, todėl yra stabilios ir saugios naudoti. Plastikinės paletės yra plačiai naudojamos ne tik sandėliuojant, bet ir pervežant įvairius užsakymus ar krovinius. Tai puiki alternatyva medinėms paletėms dėl daugelio priežasčių: plastikinės paletės nebijo drėgmės, jas lengva dezinfekuoti, jose nesiveisia grybelis. Taip pat rekomenduojama naudoti plastikines paletes, remiantis Europos Sąjungos higienos normų reikalavimais.

Plastikines paletes Lietuvoje gamina ir jomis prekiauja UAB „PlasticPack“. Ši įmonė siūlo platų plastikinių palečių asortimentą, taip pat jas gamina tiek pagal individualius užsakovų poreikius bei pageidavimus, tiek pagal standartinius gamyklinius parametrus.

Plastikinės paletės būna kelių rūšių priklausomai nuo jų paskirties. Jos gali būti higieninės (dažniausiai gaminamos iš pirminės žaliavos); daugkartinio naudojimo (skirtos pramoniniam naudojimui); vienkartinės plastikinės paletės (gaminamos perdirbus kitus plastiko gaminius, taip nedarant žalos aplinkai ir sumažinant jų gamybos kaštus).

UAB „PlastickPack“ gamina ir parduoda visų rūšių plastikines pakuotes visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir kitur) dauguma įmonių savininkų naudoja šios įmonės pagamintas plastikines paletes savo kasdieninėje veikloje. Jie jau spėjo įvertinti šių gaminių kokybę bei prieinamą kainą. Taip pat vykdoma ir plastikinių palečių didmeninė prekyba. Didesniems plastikinių palečių užsakymams yra taikoma akcija arba speciali kaina (papildomos informacijos reiktų teirautis UAB „Plastickpack“ vadybininko).

Minėta įmonė garsėja, savo moderniomis technologijomis, žaliavomis, nekenkiančiomis aplinkai, aukštais kokybės standartais ir asmenine atsakomybe prieš savo klientus.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Paletės, pakylos, vežimėliai, konteineriai".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti