Sulankstomos plastikinės dėžės

Dauguma prekybininkų ir prekių tiekėjų savo produkcijos pakavimui, transportavimui bei sandėliavimui naudoja plastikines dėžes. Kiekvienam iš jų yra svarbu išlaikyti produktų prekinę išvaizdą, maisto produktų šviežumą bei maistines savybes, todėl plastikinės dėžės ar plastikinė tara, išsiskiria iš kitų pakuočių savo praktiškumu ir ilgaamžiškumu.

Tačiau pristačius prekes ar maisto produktus užsakovams, tiekėjams tampa galvos skausmu kur laikyti ir sandėliuoti daugybę tuščių plastikinių dėžių. Ši problema gali būti lengvai išsprendžiama pasirinkus sulankstomas plastikines dėžes. Šios plastikinės dėžės gali būti skirtingo aukščio, dizaino ir talpos, priklausomai nuo jūsų poreikių, taip pat jos gali būti ir standartinių išmatavimų, pagamintos pagal gamyklinius parametrus.

Sulankstomos plastikinės dėžės yra patogios naudojimui ir yra labai paklausios vartotojų tarpe, dėl savo kainos, patvarumo, ir galimybės jas sulanksčius talpiai sukrauti ar iškrauti transportuojant arba sandėliuojant. Sulankstomos plastikinės dėžės gali būti gaminamos tiek iš perforuoto, tiek pilno liejimo plastiko bei naudojamos pačioms įvairiausioms sritims (maisto pramonei; augalininkystės, gyvulininkystės srityse ir pan.) bei įvairiems produktams (duonai ir konditerijos gaminiams; mėsai, paukštienai, žuviai; pieno produktams; vaisiams, daržovėms, uogoms, grybams, žalumynams; sodo, daržo augalams ir kt.).

Visos plastikinės sulankstomos dėžės gaminamos su patogiomis rankenomis, todėl jas patogu iškrauti ar pakrauti į transportą, taip pat patogu jas sukrauti vieną ant kitos ar sulankstyti.

Sulankstomų plastikinių dėžių gamyba yra vykdoma UAB „Plasticpack“. Didmeninė prekyba plastikinėmis dėžėmis ir pačių įvairiausių rūšių plastikine tara vyksta visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje ir kitur) šią produkciją jau įvertino, naudoja ir rekomenduoja vieni kitiems, įvairių rūšių verslo tiekėjai, ekologinių ūkių savininkai ar prekybininkai, naudojantys sulankstomas plastikines dėžes jau ne vienus metus.

UAB „Plasticpack“ yra užsienio kapitalo įmonė, esanti bene viena didžiausių plastikinių pakuočių ir taros gamintojų Šiaurės ir Rytų Europoje. Ši įmonė gamindama plastikines dėžes, įpakavimus bei plastikinę tarą vadovaujasi griežta kokybes kontrole. Taip pat gamyba vyksta naudojant pačias moderniausias technologijas bei žaliavas, neteršiančias ir nekenksmingas aplinkai. Kvalifikuoti įmonės darbuotojai atsakingai ir profesionaliai žiūri į savo darbą bei stengiasi laiku įvykdyti bei pristatyti užsakymus klientui.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Sulankstomos dėžės".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti