Plastikinės pakylos

Turbūt daugelis mažo ūgio žmonių yra susidūrę su ta problema, kai negali pasiekti aukštai padėtų daiktų viršutinėse lentynose. Tam tikrai praverčia plastikinės pakylos, pagamintos iš pilno liejimo plastiko ir gebančios išlaikyti net iki 150 kg svorį.

Plastikinės pakylos dar gali būti naudojamos, norint pasidėti aukščiau prekių pilnas dėžes pildant lentynas, ant jų taip pat patogu yra ne tik palypėti aukščiau, bet ir prisėsti, nes sandėliuose dažniausiai nebūna kėdžių. Žinoma galima būtų rasti daugiau kūrybiškų plastikinių pakylų panaudojimo būdų kasdieniniame gyvenime, viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių bei vaizduotės.

Taip pat plastikinės pakylos yra lengvai transportuojamos, neužima daug papildomos vietos. Jos yra lengvai naudojamos dėl to, jog galima plastikinę pakylą perstumti į kitą vietą naudojantis koja, taip iš rankų nepaleidžiant laikomų dėžių ar daiktų. Nors ji lengvai stumdoma ir gali pasirodyti labai mobili, plastikinė pakyla tampa labai stabilia ant jos užlipus, nes ji prisispaudžia prie grindų ir nejuda iš vietos.

Buityje, namuose plastikinės pakylos pasitarnauja tvarkantis virtuvėje, valant langus ar sudedant daiktus į aukštas lentynas. Taip pat aukštesnio ūgio žmogus gali ant jos palypėjęs lengvai pakeisti elektros lemputes, beje toks daiktas taps nepakeičiamu darbuojantis garaže, vasarnamyje ar net sode.

Plastikines pakylas Lietuvoje gamina UAB „PlasticPack“, taip pat ši įmonė vykdo didmeninę prekybą visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Marijampolėje ir kt.).

Kiti plastikinių pakylų gamintojai nelabai gali konkuruoti su šia įmone kainos atžvilgiu, nes UAB „PlasticPack“ siūloma kaina yra ne akcija, o pastovi, kurią įmonė leidžia nusistatyti įvertinus žaliavų ir gamybos kaštus bei savo klientų lojalumą.

UAB „PlasticPack“ – užsienio kapitalo įmonė, gaminanti ir prekiaujanti plastikinėmis pakuotėmis, plastikine tara bei vienkartinėmis apsaugos priemonėmis ne tik visoje Lietuvoje bet ir už jos ribų. Modernios technologijos, kvalifikuoti darbuotojai, aukšti kokybės standartai bei profesionalus požiūris į savo darbą padeda atrasti geriausius sprendimus, atsižvelgiant į klientų poreikius, veiklos specifiką bei lūkesčius ir taip tapti sėkminga šios rinkos lydere.  

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Paletės, pakylos, vežimėliai, konteineriai".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti