Plastikinės dėžės sodo, daržo augalams

Šiltuoju metų laiku prasideda pats įkarštis sodų, daržų savininkų bei prekiautojų sodo bei daržo augalų prekiautojų tarpe. Dauguma nori įsigyti augalų sodinukų ir daigų, ne tik norėdami apsodinti savo šiltnamius pirmosiomis daržovėmis (pvz. agurkais, pomidorais, paprika ar kitais šilumą mėgstančiais augalais), bet ir daržus ar gėlynus.

Sodininkai kiekvieną pavasarį apsilanko ne tik ūkininkų turguose ir medelynuose, kur gausus sodo ir daržo augalų asortimentas. Įsigijus, būtina saugoti, kad augalų šaknys bei patys augalai nebūtų pažeisti, todėl svarbu juos saugiai transportuoti. Tinkamiausios tam yra plastikinės dėžės sodo ir daržo augalams. Pačios populiariausios plastikinės dėžės daržo augalams būtų didesnio aukščio, perforuotos plastikinės dėžės, kurios yra lengvos, jas lengva valyti, augalus galima laistyti ar drėkinti neišimant iš jų. Jūsų patogumui šios plastikinės dėžės sodo, daržo, augalams gali būti sulankstomos, jas patogu sandėliuoti iki būsimo derliaus ar naujo sezono. Taip pat plastikinės sodo dėžės gali būti pagaminamos pagal jūsų individualius išmatavimus ir pageidavimus.

Plastikinės dėžės yra labai paklausios sodininkų tarpe, jos yra patvarios, ilgaamžės, jas žymiai lengviau prižiūrėti nei medines dėžes, kuriose, kaip žinoma, gali veistis grybelis, kuris sukelia riziką, jog augalų ar sodininkų šaknys gali būti jo pažeistos. Plastikinės sodo dėžės ne tik padeda saugiau transportuoti sodo ar daržo augalus, bet ir palengvina jų perkėlimą iš vienos vietos į kitą prekyvietėse ar medelynuose.

Visoje Lietuvoje plastikinės dėžės sodo, daržo augalams yra plačiai naudojamos, tiek dėl savo praktiškumo, tiek dėl patrauklios savo kainos. Jų didmeninė prekyba yra vykdoma ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kituose), bet ir visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

Dauguma sodininkų, medelynų savininkų ir daržininkų jau spėjo įvertinti UAB „Plasticpack“ gaminius, bei plastikines sodo dėžes, kurios yra pagamintos profesionaliai, naudojantis moderniausiomis gamybos technologijomis iš sertifikuotų medžiagų, neteršiančių aplinkos.

UAB „Plasticpack“ – tai viena pažangiausių užsienio kapitalo įmonė, prekiaujanti įvairiausia plastikine tara ir plastikinėmis pakuotėmis, skirtoms pačioms įvairiausioms veiklos sritims.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Sodo, daržo augalams".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti