Transportavimo, sandėliavimo plastikinės dėžės

Turbūt kiekvienas esame susidūrę su ta problema, kai turime daug daiktų ir norime juos surūšiuoti bei supakuoti taip, kad jie ne tik atrastų savo vietą, bet ir neužimtų jos papildomai sandėliuke ar garaže. Taip pat ir pramoniniuose sandėliuose ar saugyklose siekiama ne tik tvarkingai sandėliuoti turimas prekes ar produktus, bet ir neužimti daug vietos. Šiai problemai išspręsti geriausias pasirinkimas būtų plastikinės dėžės sandėliavimui.

Plastikinės dėžės daiktams yra labai praktiškos, nes jos nesideformuoja, puikiai susistato viena ant kitos, apsaugo daiktus nuo mechaninių pažeidimų, vizualiai estetiškai atrodo ir yra lengva jas sužymėti, pagal spalvas ar simbolius, klijuojant etiketes ar kitaip sisteminant sandėlio likučius. O tai padeda lengvai atsekti kur kas randasi dideliame sandėlyje.

Taip pat plastikinės dėžės daiktams bei sandėliavimo dėžės yra plačiai naudojamos ne tik pramoninėje srityje, bet ir buityje. Turbūt kiekvienas esame susidūrę su daiktų pertekliumi, kuriuos peržiūrėjus, dalis atsiduria sandėliuke. Lengviausia šiuos daiktus yra supakuoti į plastikines dėžes, skirtas sandėliavimui, nes jos yra tvirtos, kompaktiškos ir patvarios, apsaugo daiktus nuo dulkių ir aplinkos poveikio.

Plastmasinės dėžės yra patogesnės ir praktiškesnės nei kartono dėžės, kurios laikui bėgant deformuojasi, gali sušlapti ar supelyti ir tokiu būdu viduje esantys daiktai, deja, negrįžtamai būna sugadinti. Taip pat plastikinės sandėliavimo dėžės yra nepakeičiamos kraustantis ar transportuojant daiktus. Tam yra sukurtos specialios transportavimo dėžės, kurios yra specialiai sustiprintos, gali būti su uždaromais dangčiais ir patogiomis rankenomis, kas labai palengvina įkrovimo bei iškrovimo darbus.

Plastmasinės talpos yra optimalus sprendimas, kurį pasirinkę galėsite būti ramūs dėl tvarkos tiek savo prekybiniame sandėlyje, tiek asmeniniame sandėliuke. Dažniausiai dauguma galvoja jog šios dėžės kainuoja brangiai, tačiau lieka nustebę, kai sužino kokia yra UAB „PlastickPack“ gaminamų plastikinių dėžių sandėliavimui ir plastikinių dėžių daiktams, kaina.

Didmeninė prekyba šiomis dėžėmis yra vykdoma visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur) didesni užsakymai pristatomi nemokamai (konkrečios informacijos teiraukitės vadybininko).

Visos plastikinės dėžės sandėliavimui ir daiktams gali būti gaminamos individualiai, atsižvelgiant į užsakovo lūkesčius. UAB „PlastickPack“ ne tik profesionaliai ir kūrybiškai padės surasti tinkamiausią sprendimą jums, bet ir kokybiškai pagamins jūsų užsakymą, taip sukurdama verslui išskirtinumo ir patogumo sandėliuojant bei transportuojant prekes.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, pasirinkite "Sandeliavimui, transportavimui" apačioje.

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti