Plastikinės dėžės pieno pramonei

Pieno produktai yra greito vartojimo prekės, todėl jų pakavimas ir transportavimas reikalauja stabilaus ir kompaktiško supakavimo, kurį būtų lengva prižiūrėti ir rūpintis higiena. Tam geriausiai tinka plastikinės dėžės pieno pramonei. Dažniausiai pieno produktams pakuoti ir transportuoti naudojamos pilno liejimo plastikinės dėžės, skirtos pieno produktams. Jų būna pačių įvairiausių dydžių ir talpų.

Dauguma pieno pramonės atstovų, jau spėjo įvertinti ir plastikinių dėžių praktiškumą, nes jos yra patvarios, atsparios smūgiams, o jų dugnas kompaktiškai leidžia sustatyti keletą dėžių vieną ant kitos. Taip pat jas lengva pakrauti ir iškrauti į transportą ar iš sandėlio. Tiekėjai vertina šių dėžių patrauklią kainą, bei galimybes uždėti savo prekės ženklą ar logotipą, taip palengvinant šios taros grąžinimą, palikus prekes užsakovams.

Dažniausiai pieno produktų paklausa yra labai didelė, todėl atitinkamai ir plastikinių dėžių pieno pramonėje naudojama labai daug. Dėl šios priežasties svarbu žinoti vietą, kur prekiaujama dėžėmis visoje Lietuvoje ir kur vykdoma didmeninė prekyba.

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Rokiškyje) pieno gamintojai puikiai žino UAB “Plasticpack”, kuri gamina platų plastikinių dėžių pieno pramonei ir plastikinės taros asortimentą. Ši įmonė gamina tiek pagal individualius užsakymus, tiek pagal gamyklinius standartinius parametrus. Užsakovui belieka išsirinkti norimą plastikinių dėžių pieno pramonei dydį, dizainą ir kiekį. Be šios produkcijos pieno produktų gamintojai gali įsigyti ir plastikinių palečių, pakylų, vežimėlių, plastikinių paletinių dėžių, vienkartinių apsaugos priemonių ir kt.

UAB “Plasticpack” profesionalų komanda, ne tik pasiūlys geriausią plastikinės pakuotės sprendimą, bet ir laiku, bei kokybiškai atliks jūsų užsakymą už jums priimtiniausią kainą. Tai pažangi įmonė, garsėjanti moderniomis gamybos technologijomis bei profesionaliu ir atsakingu požiūriu į savo esamus ir būsimus klientus, kvalifikuotus darbuotojus bei darbą.

Taigi pieno produktų gamintojai ir pieno pramonės atstovai, tiek didmenininkai, tiek mažmenininkai gali kreiptis į UAB “Plasticpack” vadybininkus, kurie ne tik patars bei padės pasirinkti, bet ir leis išbandyti plastikinių dėžių pieno pramonei pavyzdžius, kad gyvai įsitikinti jų kokybe ir universalumu.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Pieno produktams".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti