Plastikinės dėžės mėsos gaminiams

Dauguma mėsos gaminių gamintojų visoje Lietuvoje puikiai žino, kad geriausia mėsos gaminius galima transportuoti plastikinėse dėžėse. Būtent plastikinės dėžės mėsai yra patvarios, kompaktiškos lengvos ir puikiai susidedančios viena ant kitos, o tai labai patogu taupant vietą sandėlyje ar transportuojant prekes užsakovams.

Plastikinės dėžės apsaugo mėsos gaminius nuo temperatūros kaitos, leidžia laisvai cirkuliuoti orui, taip pat saugo nuo galimos deformacijos ir t.t Tai tik nedidelė dalis šios plastikinės taros privalumų. Labiausiai jų  vartotojams patinka jos kaina ir praktiškumas naudojant.

Taigi geriausias jūsų pasirinkimas — plastmasinės dėžės mėsai. Šios dėžės būna įvairių dydžių, aukščio ir spalvų. Pradedant visai mažomis plastikinėmis dėžutėmis ir baigiant dėžėmis, pagamintomis pagal individualius užsakovo pageidavimus. Kaip buvo minėta, plastmasinės dėžės mėsai yra labai patvarios, jos atlaiko didelį temperatūros skirtumą (nuo -40⁰C iki +70⁰C), jos gali būti pilno liejimo plastiko arba perforuotos, priklausomai nuo to, kokios oro cirkuliacijos reikia jūsų mėsos gaminiams.

Lietuvoje puikiai žinoma, jog įsigyti kokybiškų plastikinių dėžių mėsos gaminiams galima internetinėje parduotuvėje www.plasticpack.lt . Būtent ši įmonė garantuoja savo plastikinės taros ir pakuočių kokybę. Didmeninė prekyba yra vykdoma visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose) UAB “Plasticpack” prekinis ženklas yra puikiai atpažįstamas ir rekomenduojamas iš lūpų į lūpas.

Ši įmonė didžiuojasi savo ilgamete patirtimi bei moderniomis technologijomis, padedančiomis įgyvendinti ir atrasti unikaliausius sprendimus bei išpildyti užsakovų lūkesčius ir patenkinti jų verslo plastikinės taros ar pakuočių poreikius.

UAB “Plasticpack” gamina pačią įvairiausią plastikinę tarą: dėžes, skirtas duonai ir konditerijai; plastmasines dėžes mėsos gaminiams, taip pat dėžes, skirtas paukštienai, žuviai, pieno produktams; plastikines dėžutes, skirtas vaisiams, daržovėms ir uogoms, grybams, žalumynams, sodo ir daržo augalams. Visos plastikinės dėžės yra gaminamos vadovaujantis aplinkos apsaugos reikalavimais pagal ISO 14001:2015 standartą, tiek pagal individualius užsakovo poreikius, tiek standartinius gamyklinius parametrus. Be šių produktų, taip pat gaminamos plastikinės paletės, pakylos, vežimėliai, plastikinės paletinės dėžės, vienkartinės apsaugos priemonės.

Siekiantiems kokybės ir komforto sandėliuojant bei transportuojant mėsos gaminius, rekomenduojame rinktis UAB “Plasticpack” plastikines dėžes mėsos gaminiams.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, pasirinkite "Mėsai, paukštienai, žuviai" apačioje.

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti