Plastikinės dėžės duonos ir konditerijos pramonei

Duona ir konditerijos gaminiai yra kasdienio vartojimo produktai, kuriuos reikia labai operatyviai transportuoti užsakovams.

Dažniausiai jų laikymui ir transportavimui yra naudojamos plastikinės dėžės maisto produktams. Tiek duonai, tiek konditerijai pakuoti bei transportuoti patogiausia yra  rinktis perforuotas sulankstomas plastikines dėžes, nes jos yra kompaktiškos, labai lengvos ir užimančios nedaug vietos.

Plastikinės dėžės maisto produktams yra gaminamos tiek pagal individualius užsakymus, tiek pagal gamyklines specifikacijas. Jų gamyba yra orientuota į lengvą jų priežiūrą, praktišką panaudojimą ir patogumą jas sandėliuojant.

Priklausomai nuo užsakovo norų, galima pagaminti įvairių dydžių ir spalvų bei dizaino plastikines dėžes, skirtas duonai ir konditerijai. Konditerijos gaminiams dažnai gaminamos mažesnės talpos plastikinės dėžutės, nes jų būna gaminama mažesni kiekiai ir didesnė  asortimento įvairovė. Šių pakuočių kaina priklauso nuo užsakomo kiekio.

Duonos ir konditerijos gaminių gamintojai renkasi plastikines dėžes, skirtas duonos ir konditerijos gaminiams, dėl jų praktiškumo. Jos yra patvarios, komfortiškos, stabilios ir estetiškai patraukliai atrodančios, o tai suteikia pridėtinės vertės tiekėjo reputacijai ir jų prekės ženklo populiarinimui.

Kaip buvo minėta, duona ir konditerijos gaminiai yra kasdienio vartojimo prekė, turinti didžiulę paklausą visoje Lietuvoje. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt.) jų tiekimas gali būti vykdomas ir keletą kartų per dieną, dėl to reikalingas didesnis kiekis plastikinių dėžių, todėl labai patogu jei jos yra lengvai sulankstomos, nes tai palengvina produkcijos transportavimą negaištant papildomai laiko ir neįdedant daug papildomos darbo jėgos.

Plastikines dėžes duonos ir konditerijos gaminiams gamina UAB “PlasticPack”. Taip pat vykdoma ir jų didmeninė prekyba Lietuvoje ir už jos ribų. Ši įmonė išsiskiria savo gaminių asortimentu ir klientų aptarnavimo kokybe, keldama aukštus kokybės ir profesionalumo reikalavimus sau, diegia modernias technologijas bei kelia darbuotojų kvalifikaciją, taip siekdama aukščiausios kokybės įgyvendinant klientų lūkesčius ir poreikius. Puiki plastikinių pakuočių ir plastikinės taros kaina visiškai atitinka gaminių kokybę ir yra vertinama įvairių verslo sričių atstovų bei vartotojų  tiek visoje Lietuvoje, tiek už jos ribų, užsienio šalių rinkose.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Duonai ir konditerijai".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti