straipsniai

Plastikinės pakylos

Turbūt daugelis mažo ūgio žmonių yra susidūrę su ta problema, kai negali pasiekti aukštai padėtų daiktų viršutinėse lentynose. Tam tikrai praverčia plastikinės pakylos, pagamintos iš pilno liejimo plastiko ir gebančios išlaikyti net iki 150 kg svorį. Plastikinės pakylos dar gali būti naudojamos, norint pasidėti aukščiau prekių pilnas dėžes pildant lentynas, ant jų taip pat patogu yra ne tik palypėti aukščiau, bet ir prisėsti, nes sandėliuose dažniausiai nebūna kėdžių. Žinoma galima būtų rasti daugiau kūrybiškų plastikinių pakylų panaudojimo būdų kasdieniniame gyvenime, viskas priklauso tik nuo jūsų poreikių bei vaizduotės.

Transportavimo vežimėliai

Transportavimo vežimėlių paskirtis yra labai universali. Jais naudojantis lengvai galite perstumti vieną ant kitos sukrautas dėžes, jas perstumiant iš vienos vietos į kitą, tiek transportuojant, tiek sandėliuojant prekes. Taip pat transportavimo vežimėliu galima puikiai pasinaudoti norint perstumti nedidelius kiekius prekių iš vieno sandėlio į kitą. Transportavimo vežimėliai yra patvarūs, gaminami iš aliuminio ir iš pilno liejimo plastiko. Jie yra labai mobilūs, jų ratukai sukiojasi visomis kryptimis ir nestringa važiuojant. Transportavimo vežimėliai yra gaminami tiek pagal individualius užsakovo išmatavimus, tiek pagal gamyklos standartus. Jų paklausa yra labai didelė, nes įmonės ar verslo subjektai įsigiję įvairių rūšių plastikines dėžes, dažnai jas komplektuoja kartu su plastikinėmis paletėmis, pakylomis ir žinoma, įvairių rūšių transportavimo vežimėliais. Tinkama komplektacija padeda garantuoti sėkmingus prekių krovos, sandėliavimo bei logistikos darbus.

Plastikinės paletės

Įvairiausios buities prekės, maisto produktai, gėrimai ir kitos plataus vartojimo prekės yra pakuojamos ir transportuojamos ant specialių padėklų – palečių. Plastikinės paletės yra labai populiarios didmenininkų tarpe, nes yra patvaresnės nei medinės paletės, atsparios fiziniams smūgiams, aplinkos poveikiui, nesideformuoja. Nepaisant to, kad plastikinės paletės gali išlaikyti nuo 500 iki 5000 kg, jos pačios sveria sąlyginai nedaug. Plastikinės paletės gali būti perforuoto plastiko arba pilno liejimo plastiko, priklausomai nuo krovinio svorio. Jų privalumas tas, kad šios plastikinės paletės puikiai atlaiko milžiniškus temperatūrų skirtumus nuo -40C iki +70C. Dar plastikinės pakuotės yra patogios tuo, kad jas galima kompaktiškai sudėti vieną ant kitos sandėliuojant.

Plastikiniai konteineriai

Didmenine prekyba užsiimantys verslininkai, daržovių ar vaisių augintojai puikiai žino, kad geriausia didelius kiekius įvairių daržovių (pvz. bulvių, morkų, kopūstų, svogūnų ar kt.) bei vaisių (obuolių, kriaušių ar kt.) patogiausia laikyti didelės talpos plastikiniuose konteineriuose. Taip pat, plastikiniai konteineriai yra plačiau naudojami mėsos ar žuvies pramonėje. Standartinis šių plastikinių konteinerių tūris yra 670 litrų. Šie plastikiniai konteineriai gali būti gaminami su dangčiais. Jie puikiai pakelia temperatūrų skirtumus nuo -20C iki +60C. Dažniausiai šie plastikiniai konteineriai būna gaminami iš pilno liejimo plastiko. Statinė jų keliamoji galia yra 450 kg.

Sulankstomos plastikinės dėžės

Dauguma prekybininkų ir prekių tiekėjų savo produkcijos pakavimui, transportavimui bei sandėliavimui naudoja plastikines dėžes. Kiekvienam iš jų yra svarbu išlaikyti produktų prekinę išvaizdą, maisto produktų šviežumą bei maistines savybes, todėl plastikinės dėžės ar plastikinė tara, išsiskiria iš kitų pakuočių savo praktiškumu ir ilgaamžiškumu. Tačiau pristačius prekes ar maisto produktus užsakovams, tiekėjams tampa galvos skausmu kur laikyti ir sandėliuoti daugybę tuščių plastikinių dėžių. Ši problema gali būti lengvai išsprendžiama pasirinkus sulankstomas plastikines dėžes. Šios plastikinės dėžės gali būti skirtingo aukščio, dizaino ir talpos, priklausomai nuo jūsų poreikių, taip pat jos gali būti ir standartinių išmatavimų, pagamintos pagal gamyklinius parametrus.

Plastikinės dėžės uogoms, daržovėms

Vasara – puikus metas uogų derliui. Prekyvietėse net akys raibsta nuo jų spalvų, kvapų ir skonių. Dauguma uogų yra labai sultingos dėl to, labai svarbu tinkamai jas supakuoti ir laikyti. Dažniausiai pirkėjų patogumui dauguma uogų yra pakuojamos į plastikines dėžutes. Pavyzdžiui, tikrai daugelis yra įsigiję indelį braškių, aviečių, šilauogių ar saldžiųjų trešnių ir visiškai nesijaudina, jog nešant ar vežant jos susitraiškys ar praras savo puikią išvaizdą. Plastikinės dėžės uogoms būna pačių įvairiausių dydžių, pradedant nuo kelių šimtų gramų iki kilogramo ir daugiau, talpos.

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti