background

Vienkartiniai kombinezonai

Vienkartiniai kombinezonai – tai vienas perkamiausių UAB PlasticPack gaminių. Nors ši įmonė specializuojasi į produkcijos iš plastiko gamybą, ji prekiauja ir vienkartinėmis apsaugos priemonėmis. Vienos jų – vienkartiniai kombinezonai.

Pagaminti iš 100 procentų polipropileno, šie kombinezonai užtikrins darbo saugą ir švarą. Apsauginiai kombinezonai, visų pirma, yra skirti higienai ir sterilumui atitinkamose patalpose palaikyti. Žmogus, lankydamasis maisto ar medicinos pramonės institucijose, yra įpareigotas dėvėti tokio pobūdžio kombinezonus. Kita vertus, šie vienkartiniai kombinezonai apsaugo ir jį dėvintįjį – nuo purvo, nuo drėgmės ar sausų dulkių.

UAB PlasticPack šiuos vienkartinius kombinezonus siūlo ir Jūsų verslui – tai puikus ir optimalus pasirinkimas.

Vienkartiniai kombinezonai yra gaminami su gobtuvu ir dengia visą žmogaus kūną. Kombinezonus yra įprasta gaminti baltos spalvos, vos permatomus ir universalaus – vieno dydžio.

UAB PlasticPack gamybą  renkasi daugelis verslo klientų visoje Lietuvoje, su kuriais bendradarbiaujame jau daug metų. Nors įmonė neturi fizinių parduotuvių ar prekybos taškų, ji specializuojasi internetinėje erdvėje ir taip sukuria sąlygas produkcijai būti prieinamai ne tik visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose, bet ir kituose miesteliuose. Tiesa, mūsų klientai visuomet yra patenkinti siūlomų prekių kaina ir kokybe – lyg pirktų su didele akcija.