background

Vienkartiniai chalatai

Įmonė PlaticPack savo verslo klientams siūlo įsigyti ne tik gaminių iš plastiko, bet ir vienkartinių apsaugos priemonių. Šios priemonės taikomos įvairiose pramonės srityse. Vienos iš vienkartinių apsaugos priemonių – tai vienkartiniai chalatai.

Šie vienkartiniai chalatai yra gaminami iš 100 procentų polipropileno, o tai suponuoja chalatų kokybę ir patvarumą. Priešingai nei kitos apsaugos priemonės, šių chalatų yra įvairių dydžių ir matmenų.  Dažniausiai šie chalatai yra gaminami baltos spalvos, vos permatomi. Tiesa, UAB PlaticPack siūlo chalatus su spaustukais ar raišteliais. Vienkartiniai chalatai ypač plačiai naudojami maisto ir medicinos pramonėje.

Vienkartinių chalatų paskirtis yra padėti apsaugoti švarą atitinkamose patalpose, taip pat, apsaugoti asmens aprangą nuo galimo išsipurvinimo. Pavyzdžiui, žmogus, lankydamasis atitinkamoje gamykloje, privalo vilkėti šį vienkartinį chalatą, kad neskleistų iš lauko atsineštų bakterijų. Be kita ko, yra svarbu ir tai, kad vizito metu asmuo neišsiteptų nuo įvairių gamyklos prietaisų ir saugotų savo aprangą.

Vienkartiniai chalatai – geriausias pasirinkimas Jūsų verslui.

Žinoma, UAB PlaticPack gamyba ir produkcija yra garsi visoje Lietuvoje. Nors įmonė neturi fizinių parduotuvių, specializuodamasi į internetinę erdvę, ji sukuria prieinamumą prie siūlomų prekių ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kituose, mažesniuose miesteliuose. Verslo klientai, perkantys UAB PlaticPack produkciją, yra patenkinti prekių kokybe ir kaina.