background

Vienkartinės prijuostės

Vienkartinės prijuostės – tai įmonės PlasticPack gaminamos vienkartinės apsaugos priemonės, kurias galima naudoti įvairiose pramonės srityse. Vienkartinės prijuostės – tai kokybė ir tvarumas.

Gaminamos iš 100 procentų polipropileno, šios prijuostės yra tvirtos, patvarios ir patogios naudoti. UAB PlasticPack gamina šias vienkartines prijuostes vieno – universalaus dydžio, kuris tinka kiekvienam, norinčiam dėvėti vienkartinę prijuostę. PlasticPack vienkartinės prijuostės yra gaminamos mėlynos ir baltos spalvos. Tiesa, vienkartinės prijuostės yra nepamainomos tiek maisto pramonėje, tiek gydymo įstaigose, veterinarijos gydyklose ar grožio salonuose.

Tokio pobūdžio vienkartinės prijuostės, dar vadinamos apsauginėmis prijuostėmis, yra plačiai naudojamos tuomet, kai yra siekiama apsaugoti atitinkamą darbo aplinką nuo bakterijų, esančių ant žmogaus aprangos. Taip pat, prijuostės apsaugo ir paties žmogaus aprangą nuo galimo išsipurvinimo.

UAB PlasticPack gaminamos ir jau didelio populiarumo sulaukusios vienkartinės prijuostės – racionaliausias Jūsų verslo sprendimas.

Įmonės gamyba yra plačiai žinoma visoje Lietuvoje. Įdomu yra tai, kad nors PlasticPack ir neturi savo fizinių parduotuvių, produkcija yra pasiekiama visoje Lietuvoje –  ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose Lietuvos miesteliuose. Šios įmonės veiklos fundamentas – tai didmeninė prekyba, kuri lemia, kad produkcijos kaina būtų tokia prieinama kiekvienam verslo klientui, lyg jis pirktų su akcija.