background

Vienkartinės kepuraitės

Vienkartinės apsaugos priemonės – tai kategorija prekių, kurių gamyba užsiima UAB PlasticPack. Kone populiariausios priemonės – tai vienkartinės kepuraitės.

Šios vienkartinės apsaugos kepuraitės paprastai yra gaminamos universalaus dydžio, todėl yra plataus naudojimo ir pritaikymo. Jos gaminamos iš 100 procentų polipropileno, o tai užtikrina kepuraičių kokybę ir nepralaidumą medžiagoms iš išorės. Taip pat, vienkartinės kepuraitės yra gaminamos baltos, žalios ar mėlynos spalvos. UAB PlasticPack siūlo paprastas ir „armonikėlės“ tipo kepuraites.

Kaip ir daugelis kitų įmonės gaminamų apsaugos priemonių, šios kepuraitės yra nepamainomos įvairios pramonės srityse: ir maisto gamybos, ir medicinos, ir grožio. Asmuo, dėvintis šias kepuraites, užtikrina, kad bakterijos, esančios ant jo galvos ir plaukų, nepateks į atitinkamas patalpas ir nesukels užkrėtimo. Taip pat, asmuo, dėvėdamas vienkartinę kepuraitę, apsaugo save nuo išsipurvinimo.

Vienkartinės kepuraitės – geriausias Jūsų verslo pasirinkimas.

Įmonės produkcija pasiekiama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet visoje Lietuvoje, taip pat ir užsienio rinkose. Dirbdama su pačiais įnoringiausiais klientais, įmonė pasisėmė įvairialypės patirties ir nori pasidalinti ja su Jumis kurdami labiausiai tinkamas prekes Jūsų verslui. Be abejo, įmonės verslo klientai yra patenkinti tiek prekių kokybe, tiek prekių kaina.