background

Vienkartinės nitrilinės pirštinės

Lietuvoje ir užsienio rinkose vis besiplečianti ir didelio populiarumo sulaukianti UAB PlasticPack savo klientams siūlo ne tik plastmasinius gaminius, bet ir vienkartines apsaugos priemones. Vienos iš jų – vienkartinės pirštinės.

UAB PlasticPack gaminamos vienkartinės pirštinės gali būti naudojamos įvairiose srityse ir įvairios specifikos darbams atlikti, todėl jos yra skirstomos į atitinkamas kategorijas. Štai pirmoji vienkartinių pirštinių rūšis – nitrilinės pirštinės. Šios apsauginės pirštinės yra tinkamos naudoti atliekant darbus su cheminėmis medžiagomis, laboratorijose, autoservisuose ar žemės ūkio darbuose. Tiesa, svarbu paminėti ir tai, jog šios pirštinės yra nepudruotos ir turi CE ženklinimą.

Kita išskiriama pirštinių kategorija – tai lateksinės pirštinės. Šios, priešingai nei nitrilinės, yra lengvai pudruotos, taip pat turi CE ženklinimą. Lateksines vienkartines pirštines galima naudoti maisto pramonėje, autoservisuose, dažymo ar valymo darbuose, taip pat žemės ūkio darbuose.

Dar viena vienkartinių pirštinių rūšis – polietileninės pirštinės. Jos yra skaidrios ir dažniausiai naudojamos degalinėse, grožio salonuose ar greito maisto restoranuose.

Nors yra išskiriamos šios vienkartinių pirštinių rūšys, svarbu paminėti, kad yra ir tokių savybių, kurios būdingos visoms pirštinių kategorijoms. Vienkartinės pirštinės, priskiriamos vienkartinės apsaugos priemonėmis, yra skirtos švarai ir higienai užtikrinti. Pirštines dėvintis asmuo, atliekantis atitinkamą darbą, yra užtikrintas, kad ant jo rankų esančios bakterijos nesukels nešvaros, taip pat, apsaugo ir pats save – nuo sąlyčio su cheminėmis medžiagomis ar tiesiog nuo galimo purvo. Pirštinės yra gaminamos iš medžiagos, kurios sąlytis su rankų oda yra leistinas, todėl pirštines dėvintis asmuo bus tikras, kad pirštinės neerzins ir nealergizuos rankų odos.

Be kita ko, vienkartinės UAB PlasticPack gaminamos pirštinės yra naudojamos vienąsyk, o jas panaudojus – išmetamos. Jos atsparios skysčiams, įvairioms cheminės medžiagoms, skystoms jų dalelėms. Pirštinės lengvai valomos, komfortiškai apgaubia ranką ir prisitaiko prie pirštines dėvinčio asmens rankos formų.

UAB PlasticPack gamyba yra pasiekiama visoje Lietuvoje. Įmonės prekes galite įsigyti būdami ne tik Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose. Beje, šios įmonės pagrindas – tai didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad įvairių prekių kaina būtų prieinama kiekvienam verslo klientui – lyg perkant su labai didele akcija.