background

Medicininės kaukės

Tai UAB PlasticPack gaminama trisluoksnė vienkartinė medicininė kaukė, dedama ant veido ir prilaikoma tampriomis gumelėmis. Šios medicininės kaukės yra patogios dėl to, kad gumelės, prilaikančios kaukę ant veido, nespaudžia veido ar ausų, yra patogios ir švelnios.

PlasticPack gamina vieno – universalaus dydžio medicinines kaukes, kurios dažniausiai yra žalsvos spalvos. Tiesa, šios vienkartinės kaukės gaminamos iš polipropileno medžiagos, todėl kaukių kokybė ir apsauga yra garantuota. Medžiaga, iš kurios gaminamos kaukės, yra pritaikyta sąlyčiui su veido oda, todėl asmuo, dėvintis šią medicininę kaukę, gali būti užtikrintas, kad įmonės gaminys nedirgins ir nealergizuos jo odos.

Šios UAB PlasticPack gaminamos vienkartinės kaukės gali būti naudojamos įvairiose srityse: tiek maisto pramonėje, tiek medicinoje, tiek statybų pramonėje ar laboratorijoje. Medicininės kaukės yra pravarčios ir naudingos operacijų ar kitų, itin didelės higienos reikalaujančių, procedūrų metu. Kitose srityse naudojamos medicininės kaukės padeda išvengti sąlyčio su skystomis dalelėmis ar dulkėmis, saugo kvėpavimo takus, veido odą.

PlasticPack yra gerai žinomi visoje Lietuvoje. Svarbu yra tai, kad PlasticPack priima užsakymus internetu ar telefonu, todėl jos gaminiai yra pasiekiami ne tik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir kituose, kiek mažesniuose, miesteliuose. Įmonės veiklos pagrindas – didmeninė prekyba, todėl kaina ir kokybė dera tarpusavyje.