background

Antbačiai (bachilai)

UAB PlasticPack džiugina savo verslo klientus gamindama ne tik plastikines dėžės, paletes ar konteinerius, bet ir vienkartines apsaugos priemones. Vienos iš jų – tai vienkartiniai antbačiai (bachilai). Vienkartiniai antbačiai – tai kokybė, komfortas ir švara.

Šie UAB PlasticPack maišeliai ant batų yra gaminami iš tvirto polietileno, dažniausiai yra mėlynos spalvos. Antbačių tvirtumą ir šimtaprocentinę apsaugą užtikrina antbačio viršuje esanti guma, kurią suveržus, bachilas priglunda prie avalynės. Šios apsauginės priemonės yra trumpos, apgaubiančios avalynę ir priglundančios prie jos. Šie avalynės apdangalai yra elastingi, prisitaiko net prie įmantriausios batų formos ir užtikrina aukšto lygio higieną patalpose.

Neretai iškyla antbačių panaudojimo galimybių klausimas. Šie maišeliai ant batų gali būti naudojami pačiose įvairiausiose srityse: ir maisto pramonėje, ir gydymo įstaigose, ir SPA centruose ar laboratorijose. Mat šie vienkartiniai  batų apdangalai apsaugo tiek atitinkamą darbo vietą nuo ant žmogaus avalynės esančių bakterijų ir purvo, tiek apsaugo ir patį žmogų nuo įvairių medžiagų, esančių išorėje. Panaudojus vienkartinius batus, galite juos išmesti, o kitą kartą pasiimti visai naują antbačių porą – UAB PlasticPack, norėdama užtikrinti klientų komfortą, sukūrė vienkartinius bachilus.

Šie UAB PlasticPack gaminami antbačiai pasižymi gausybe naudingų ir mūsų klientui svarbių savybių. Štai pavyzdžiui, vienkartiniai bachilai yra gaminami universalaus dydžio, todėl tiks bet kuriam juos naudojančiam asmeniui. Be kita ko, antbačiai yra lengvai valomi ir neslidūs, tad žmogus, dėvintis antbačius, nebijos žengti nešvaria danga, taip pat bus užtikrintas, jog išvengs paslydimų ir susižalojimų. Kone svarbiausia yra tai, kad vienkartiniai batų apdangalai yra nelaidūs skysčiams, o tai užtikrina, kad avalynė, kurią gaubia šie bachilai, išliks sausa. Žinoma, svarbu yra ir tai, kad būtent antbačiai padeda išvengti bakterijų plitimo, patalpų užteršimo, ar, atvirkščiai, žmogaus avalynės išpurvinimo.

UAB PlasticPack gamyba yra populiari, paklausi ir sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. PlasticPack produkcija pasiekiama visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Beje, šios įmonės pagrindas – tai didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad įvairių prekių kaina būtų prieinama kiekvienam klientui.

UAB PlasticPack – kokybė, ilgaamžiškumas ir komfortas.