background

Vienkartinės apsaugos priemonės

Tarp daugelio įmonės PlasticPack gaminių, vienkartiniai produktai yra laikomi vienais kokybiškiausių ir labiausiai perkamų. Tai lemia vienkartinių priemonių kokybiška gamyba ir, žinoma, didelis šių priemonių poreikis šiomis dienomis.

Vienkartinės apsaugos priemonės – tai unikalūs vienkartiniai gaminiai, suteikiantys klientui galimybę apsisaugoti nuo sutepimo, drėgmės ar tiesioginio kontakto su atitinkamomis medžiagomis. Šie vienkartiniai gaminiai, vadinami vienkartinėmis apsaugos priemonėmis, yra nepamainomi įvairiose pramonės srityse, taip pat, priemonės gali būti naudojamos ir pagal specifines vartotojo reikmes.

Šie vienkartiniai gaminiai, vadinami apsauginėmis priemonėmis, ne tik padeda asmenims išvengti kontakto su cheminėmis medžiagomis ar atitinkamomis bakterijomis, bet taip pat apsaugo, kad žmogus netaptų bakterijų ir nešvaros šaltiniu. Štai pavyzdžiui, antbačiai (bachilai), dar vadinami vienkartiniais avalynės apdangalais, gelbsti apsisaugant nuo užterštumo. Dažnai vienkartiniai gaminiai yra naudojami kaip darbo drabužiai, kuomet yra siekiama užtikrinti specifinę švarą darbo vietoje. Tiesa, vienkartiniai rūbai gali būti naudingi ir tada, kai atitinkamoje darbovietėje lankosi svečiai.

Be abejonės, parduodamos vienkartinės apsaugos priemonės dėl naudojimo įvairumo gali būti skirstomos į atitinkamas kategorijas. Štai yra išskiriama vienkartinių drabužių kategorija: tai ir vienkartiniai chalatai, ir vienkartinės pirštinės, ir vienkartiniai antrankoviai. Būtent toks – vienkartinis ir apsauginis drabužių naudojimas užtikrins Jūsų aprangos švarą ir sąlyčio su įvairiomis medžiagomis nebuvimą.

UAB PlasticPack yra viena greičiausiai besivystančių polietileninių maišelių bei taros pardavimo bendruomenių Lietuvoje, kurios veikimo specializacija – tai įvairių produktų iš plastiko gamyba. Įmonėje dirbantys ir geriausio rezultato siekiantys gamintojai orientuojasi į pardavimą visoje Lietuvoje, todėl plastiko gaminiai yra randami ne tik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Kaune, bet ir visuose miesteliuose. Tiesa, UAB PlasticPack yra žinoma ir užsienio rinkoms. Įmonės PlasticPack veiklos pagrindas yra didmeninė prekyba, kuri užtikrina, jog parduodamų plastiko prekių kaina būtų lanksti, o pirkėjas – patenkintas adekvačiu kainos ir kokybės santykiu.