background

Transportavimo vežimėliai

Sparčiai besivystanti ir populiarėjanti plastiko gaminių įmonė PlasticPack siūlo įsigyti ne tik įvairios specifikos plastikinių dėžių, konteinerių ar palečių,  bet ir transportavimo vežimėlių, pritaikytų toms dėžėms vežti. Transportavimo vežimėlis – tai kokybė, racionalumas ir ilgaamžiškumas viename gaminyje.

Kaip ir visos iš plastmasės gaminamos UAB PlasticPack prekės, transportavimo vežimėliai pasižymi tokiomis savybėmis, kurios yra reikšmingos kiekvienam verslo klientui. Kone svarbiausia yra tai, jog šie vežimėliai yra gaminami iš plastmasės, kuri gali būti valoma, plaunama ir net dezinfekuojama aukštoje temperatūroje. Be kita ko, plastmasė nesugeria drėgmės, todėl vežimėlio forma nesideformuoja, svoris nepakinta ir gaminys išlieka nepakitęs. Svarbu ir tai, kad iš plastiko gaminami transportavimo vežimėliai yra atsparūs kenkėjams ir įvairios apnašoms, pavyzdžiui, rūdims.

Taip pat transportavimo vežimėliai yra suplanuoti taip, kad atlaikytų didelį kiekį dėžių, t.y., transportavimo vežimėliai pasižymi didele maksimalia apkrova. Verslo klientas, įsigijęs transportavimo vežimėlį, galės būti užtikrintas dėl gaminio kokybės ir tvarumo vežant dėžes. Tiesa, transportavimo vežimėliai yra tuščiaviduriai – mat dėžės dedamos ant perimetro plokštumos kraštinių.

Kiekvienas UAB PlasticPack gaminamas transportavimo vežimėlis turi ratukus. Šie ratukai yra plastmasiniai, apvilkti guma. Būtent jie palengvina dėžių gabenimą ir transportavimą.

Tiesa, įmonės gamyba yra populiari visoje Lietuvoje. PlasticPack gaminiai yra pasiekiami ne tik visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, bet ir kituose miestuose. Įmonės pagrindas – tai didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad įvairių prekių kaina būtų prieinama kiekvienam klientui.