background

Plastikiniai konteineriai

Plastikiniai konteineriai – tai UAB PlasticPack gaminys, pasižymintis ilgalaike kokybe, praktišku pritaikymu ir nepamainomu tvarumu. Kaip ir daugelis kitų PlasticPack produktų, plastmasiniai konteineriai  yra specifinė taros rūšis, kurią galima naudoti ir produktams, ir įvairioms medžiagoms laikyti ar transportuoti.

Plastmasiniai konteineriai yra liejami iš didelio tankio polietileno, o tai užtikrina gaminio standumą ir tvirtumą. Svarbu yra tai, kad konteineriai yra pritaikyti plataus temperatūros intervalo naudojimui, todėl juos galima laikyti įvairiomis sąlygomis pagal kiekvieno kliento poreikius. Preciziškos linijos, racionalūs išmatavimai ir didelė talpa – tai savybės, priskiriamos šiems plastmasiniams konteineriams. Be abejo, konteineriai, kaip ir visi kiti UAB PlasticPack gaminiai, pasižymi aukšta kokybe ir patogiu naudojimu. Vidutinis šių konteinerių svoris siekia 45 kilogramus, o talpa – 670 litrus.

Specialūs plastikiniai konteineriai yra pritaikyti sąlyčiui su maisto produktais, todėl šioje taroje galima laikyti ar transportuoti įvairius maisto produktus. Iš tiesų, būtent toks – maistinės paskirties konteinerių naudojimas yra be galo komfortiškas: Jūs galite transportuoti didelį kiekį produktų vos viename plastikiniame konteineryje ir Jums neprireiks papildomos taros. Be kita ko, šie UAB PlasticPack gaminiai yra skirti ir įvairioms cheminėms medžiagoms laikyti.

Kitais žodžiais tariant – UAB PlasticPack gaminami plastikiniai konteineriai yra tokia taros rūšis, kurioje Jūs galite talpinti ir maisto produktus, ir įvairias chemines medžiagas ir būti užtikrinti dėl saugaus ir kokybiško šių produktų ar medžiagų laikymo bei transportavimo.

UAB PlasticPack produkcija yra pasiekiama net ir mažiausiuose miestuose, o ne tik pagrindiniuose Lietuvos didmiesčiuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje. Šios įmonės pagrindas – tai didmeninė prekyba, o tai lemia, prekių kainos adekvatumą ir prieinamumą kiekvienam klientui – it perkant gaminius su didele akcija.