background

Plastikinės paletės, padėklai

Šiomis dienomis plastikinės paletės (kitaip vadinamos plastikiniai padėklai) yra naudojamos kone visose pramonės srityse. Be palečių, regis, būtų sunku įsivaizduoti komfortišką sandėliavimą ar daiktų išdėstymą.

UAB PlasticPack siūlo Jums plastikines paletes. Dar visai neseniai buvo plačiai naudojamos medinės paletės ir padėklai, tačiau jie, lyginant su šiuolaikinėmis ir europinėmis plastikinėmis paletėmis, yra tiesiog nesulyginami. Štai plastmasės paletės yra atsparios drėgmei, jų nesunaikina kenkėjai, o esant reikalui, lengva jas nuplauti. Taip pat, plastikiniai padėklai gali būti dezinfekuojami labai aukštoje temperatūroje.

Plastikiniai padėklai gali būti naudojami įvairiose srityse. UAB PlasticPack gamintojai pasirūpino, kad būtų galimas sąlytis tarp maisto produktų ir padėklų. Taip pat, gamintojai užtikrino, kad ant palečių būtų galima laikyti chemines medžiagas. Be abejonės, šiuos plastikinius padėklus galima naudoti ir statybose.

Plastikinės paletės būna įvairių išmatavimų, tame tarpe ir pagal euro standartus. Tokios plastikinės paletės vadinamos euro paletėmis ar euro padėklais.

Vertinant plastikines paletes iš eksploatacinės perspektyvos, yra svarbu tai, kad jos yra naudojamos netgi 50 kartų ilgiau nei medinės. Mat medinės paletės, paliktos drėgnoje aplinkoje, supūva, jų svoris padidėja ir, galiausiai, jos yra nebenaudojamos. Plastikinės paletės, priešingai – niekuomet nesupūva, yra ilgaamžiškos, o joms sulūžus, gali būti perdirbamos į kitus plastmasės gaminius.

Šie padėklai užtikriną saugą ir lemia mažesnį susižalojimų skaičių. Mat plastikinės paletės yra gaminamos be aštrių kampų, nėra naudojami vinys. Tokios apgalvotos ir saugumą laiduojančios konstrukcijos kaipmat tampa saugumo ir kokybės garantu.

Beje, UAB PlasticPack gamyba sparčiai plečiasi visoje Lietuvoje. Štai PlasticPack produkcija yra pasiekiama ne tik visuose Lietuvos didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, bet ir mažesniuose miestuose. Beje, šios įmonės pagrindas – tai didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad įvairių prekių kaina būtų prieinama kiekvienam klientui – lyg šis pirktų prekes su akcija.