background

Stumdomos plastikinės pakylos ir rėmeliai

UAB PlasticPack siūlo Jums įsigyti populiariąsias ir plačiai naudojamas plastikines pakylas. Tai itin lengvai stumdomos pakylos, kurias galima naudoti prekių saugojimo patalpose, sandėliuose, pačiose parduotuvėse ar kitose, klientų norimose, srityse. Plastikinės pakylos – patogumo ir kokybės garantas, kurio kaina – tarsi su didele akcija.

Plastikinės pakylos pasižymi patogumu ir universalumu – mat jos lengvos, daug nesveriančios ir užtikrinančios saugų naudojimą. Šios stumdomos pakylos yra gaminamos iš didelio tankio polietileno, o tai užtikrina gaminio kokybę ir ilgaamžį naudojimą. Taip pat, plastikinės pakylos yra populiari UAB PlasticPack parduodama prekė ir dėl dar vienos svarbios savybės – pakylos mobilumo. Šią pakylą klientai gali transportuoti iš vienos vietos į kitą ir taip panaudoti pakylą įvairiose srityse. Tiesa, stumdomos plastikinės pakylos nėra sunkios – vidutiniškai jų svoris siekia 2,5 kilogramus.

Dažniausiai šios stumdomos pakylos yra naudojamos tuomet, kai yra norima pasiekti aukštai esančius daiktus. Tokios situacijos yra dažnos parduotuvėse ar sandėliuose, kuomet prekei ar daiktui pasiekti nepakanka žmogaus ūgio. Būtent tokiais atvejais stumdomos plastikinės pakylos yra nepamainoma pagalba.

UAB PlasticPack gaminamas plastikines pakylas sudaro dvi dalys – du skirtingų matmenų laipteliai. Viršutinis laiptelis užima mažesnį plotą nei apačioje esantis, taip pat viršutinįjį laiptelį prilaiko trys plastmasinės atramos. Apatinę plastikinės pakylos dalį gaubia gumos sluoksnis, o tai užtikrina didesnę grindų ir pakylos trintį, kuri lemia stabilumą ir saugumą naudojant pakylą.

Plastikinių pakylų gamyba, pagrįsta prekėmis iš plastmasės, yra populiari visoje Lietuvoje, todėl įmonės siūlomų gaminių galite rasti ne tik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose,  Klaipėdoje, bet ir kituose miestuose – PlasticPack produkcija yra pasiekiama bet kur. Įmonės veiklos pagrindas – didmeninė prekyba, o tai užtikrina, kad parduodamų gaminių kaina būtų prieinama kiekvienam klientui.