background

Sulankstomos plastikinės dėžės

Sulankstomos plastikinės dėžės yra vienas unikaliausių ir patogiausių naudoti UAB PlasticPack gamintojų kūrinių. Tai ir patogumas, ir racionalumas, ir stilizacija vienoje vietoje.

Šios sulankstomos dėžės yra panašios į kitas PlasticPack siūlomas dėžės: jos gaminamos iš plastmasės, yra kokybiškos, įvairių matmenų bei tūrio. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, jog šios plastikinės dėžės gali būti sulankstomos, o tai užtikrina vietos taupymą ir komfortą. Plastikinės dėžės – puikus sprendimas Jūsų verslui.

UAB PlasticPack gamintojai suplanavo ir pagamino tokias sulankstomas dėžes, kurios, nors ir nuolatos lankstomos, greitai nesusidėvi. Kokybiškos detalės ir tikslūs apskaičiavimai – tai yra sulankstomų dėžių pagrindas.

UAB plasticpack savo klientams garantuoja nepalyginamą kokybę, gerą kainą ir, svarbiausia, pačias patogiausias naudoti prekes. Štai sulankstomoms plastikinėms dėžėms nėra lygių – jos ir kokybiškos, ir talpios, o jas sulanksčius – užimančios mažai vietos. Be kita ko, plastikinės dėžės yra optimalios tuo, jog jas galima plauti ar net dezinfekuoti aukštoje temperatūroje. Laikomos drėgnoje patalpoje, jos nesupūva ir jų svoris nepadidėja.

Sulankstomos plastikinės dėžės – patogiam ir kokybiškam naudojimui.