background

Plastikinės dėžės uogoms, daržovėms

UAB PlasticPack gamintojų siūlomos uogoms ir daržovėms skirtos plastikinės dėžės vienareikšmiškai yra optimaliausias ir racionaliausias pasirinkimas Jūsų verslui: aptakios dėžių linijos, apgalvoti išmatavimai ir įvairiapusis naudojimas.

Plastikinės dėžės yra lengvos — dažnai neviršija 2 kilogramų. Tiesa, šios plastikinės dėžės užtikrina gabenamų uogų ir daržovių šviežumą, nes dėžėse yra įrengtos orui pralaidžios skylutės, per kurias nuolatos vyksta oro cirkuliacija.

Ant plastmasinių dėžių, skirtų uogoms ir daržovėms, yra speciali vieta Jūsų norimam logotipui užklijuoti, taip pat, ant šių dėžių galima klijuoti prekės aprašymą ar barkodą. Dar vienas plastikinių dėžių privalumas — jas galima plauti ar net dezinfekuoti aukštoje temperatūroje. Be kita ko, šios plastmasinės dėžės, net ir laikomos drėgnoje aplinkoje, nesupus, jų svoris nepadidės.

Plastikinės dėžės uogoms ir daržovėms — tai dar vienas įrodymas, kad UAB PlasticPack yra įvairiapusiška ir savo klientams gali pasiūlyti daugybę alternatyvų.

UAB plasticpack gamintojai yra pasiryžę sukurti ir realizuoti tokias dėžes, kurios išpildytų visas Jūsų verslo idėjas ir lūkesčius. Dėžės ar dėžutės uogoms ir daržovėms yra nepakeičiamas gaminys, kuomet yra norima pasirūpinti uogų ar daržovių prekyba ir transportavimu.  

UAB PlasticPack – aukštos kokybės, racionalių sprendimų ir, svarbiausia, patogumo standartas.