background

Plastikinės dėžės sodo, daržo augalams

Plastikinės dėžės, skirtos sodo ir daržo augalams, yra kokybės ir komforto junginys.

Šios UAB PlasticPack gaminamos dėžės, skirtos sodo ir daržo augalams, yra pritaikytos itin plačiam temperatūrų intervalui: naudojimas galimas nuo -40 iki +70 laipsnių. Toks plastmasinių dėžių pritaikymas įvairioms temperatūroms lemia platų plastiko dėžių panaudojimo spektrą. Dėžės yra gaminamos iš liejamo polietileno, o tai užtikrina ir garantuoja dėžių kokybę ir ilgaamžiškumą. Be kita ko, UAB PlasticPack siūlo įvairių matmenų ir talpos dėžes, todėl be abejonės išsirinksite tinkamiausią Jūsų verslui.

Kalbant apie plastikinių dėžių, skirtų sodo ir daržo augalams, eksploataciją, yra itin svarbu paminėti tai, jog plastikinės dėžės, laikomos drėgnoje patalpoje, nesupūva, jų svoris nedidėja. Toks plastmasės atsparumas drėgmei garantuoja daugkartinį plastmasinių gaminių naudojimą. Taip pat, dėžės yra gaminamos nuožulniais kraštais, nėra naudojami vinys, todėl klientai, naudodami būtent šias dėžes, išvengia susižalojimų.

Kaip ir daugelis UAB PlasticPack  gaminamų dėžių, plastikinės dėžės, skirtos sodo ir daržo augalams, pasižymi išskirtinėmis savybėmis. Štai iš plastmasės gaminamos dėžės yra talpios, komfortiškos ir patogios kelti. Aptakios formos ir akiai patraukli išvaizda – tai UAB PlasticPack gamintojų ambicija, kuri žavi kiekvieną klientą.