background

Transportavimo, sandėliavimo dėžės

UAB PlasticPack gaminamos plastikinės dėžės daiktams sandėliuoti - tai specialios plastmasinės talpos, kuriose galima laikyti įvairaus pobūdžio ir skirtingos masės daiktus.

Šios sandėliavimo dėžės, lygiai kaip ir kiti UAB PlasticPack gaminiai, yra sukurtos iš didelio tankio liejamo polietileno. Dėžės yra tikslių ir racionalių išmatavimų, taip pat, įmonė siūlo įvairaus aukščio ir talpos dėžes. Įmonė atsižvelgia ir į specialius užsakymus, kurie būtini verslams: plastikinės dėžės gaminamos ir pagal išskirtinius išmatavimus. Plastikinės dėžės sandėliavimui – geriausias sprendimas Jūsų verslui.

Tiesa, yra išskiriamos ir dėžės, skirtos naudoti specialiai transportavimo pramonės srityje. Tai plastikinės transportavimo dėžės, naudojamos įvairiems daiktams gabenti ir pervežti iš vieno taško į kitą. Prie šių transportavimo dėžių galite įsigyti ir plastmasinį dangtį – juo užtikrinsite dar saugesnį daiktų laikymą ir gabenimą. Be jokios abejonės – transportavimo dėžės  užtikrins tvarką, švarą ir patogų daiktų transportavimą.

Plastikinės dėžės daiktams yra viena iš daugelio kokybiškų prekių, kurias siūlo UAB PlasticPack. Sandėliavimo dėžės, tinkančios ir transportavimui, taps nepakeičiamomis pagalbininkėmis Jūsų verslui.

Transportavimo, sandėliavimo dėžės – optimalus Jūsų pasirinkimas.