background

Plastikinės dėžės pieno pramonei

Ilgametė UAB PlasticPack patirtis ir neprilygstamas dominavimas plastmasės gaminių rinkoje neleidžia abejoti įmonės prekių kokybe. Viena iš parduodamų ir gausiai klientų perkamų prekių — tai plastikinės dėžės pienui ir pieno produktams.

Plastmasinės dėžės pieno produktams yra talpios, įvairių išmatavimų ir patogios naudoti. Preciziškos dėžių formos, racionalūs gabaritai ir komfortiškas naudojimas — visi šie žodžiai skirti UAB PlasticPack gaminamoms plastmasinėms dėžėms pienui ir pieno produktams. Dėžėse gali būti talpinamos įvairios pieno taros: tiek plastmasiniai, tiek stikliniai buteliai, taip pat kitos įvairios pakuotės, kuriose yra laikomas pienas. Tiesa, plastmasinių dėžių gamintojai užtikrina ir oro cirkuliaciją dėžėse – jos gaminamos su specialiomis skylutėmis, pralaidžiomis orui.

UAB PlasticPack gaminamos plastikinės dėžės pienui ir pieno produktams yra nepamainoma pagalba pramonėje. Verslo klientas, įsigijęs šias dėžes, gali būti užtikrintas dėl saugaus pieno transportavimo, taip pat dėl pieno ir pieno produktų sandėliavimo.

UAB PlasticPack gamintojai padarys viską, kad Jūs išsirinktumėte Jūsų verslui tinkamą dėžę, kurioje galėsite transportuoti ar laikyti pieną ir iš pieno gaminamus produktus.

Plastikinės dėžės pieno produktams — kokybiškas ir racionalus sprendimas.