background

Plastikinės dėžės duonos ir konditerijos gaminiams

Įmonė PlasticPack savo verslo klientams siūlo įsigyti plastikines dėžes, skirtas duonai ir konditerijos gaminiams. Šios dėžės – optimaliausias sprendimas Jūsų verslui.

Plastmasinės dėžės, kuriose yra gabenama ar laikoma duona ir konditerijos gaminiai, visų pirma, pasižymi ilgaamžiškumo ir patvaraus naudojimo savybėmis. Šios dėžės, pagamintos iš plastmasės, yra atsparios drėgmei, jų svoris nekinta ir jos nepūva. Taip pat, plastikas yra atsparus kenkėjams. Be kita ko, plastikines dėžes duonai ir konditerijos gaminiams galima naudoti plačiame temperatūrų intervale.

Smulkiausios detalės, lanksčiausios konstrukcijos ir patogumas naudojant – tai elementai, būdingi PlasticPack gaminamoms dėžėms, kurios yra skirtos duonai ir konditerijos gaminiams laikyti. Tvirtos dėžės neleis pažeisti gabenamų produktų, o patogus išplanavimas suteiks galimybę nesunkiai kilnoti dėžes, jas sukrauti ar, priešingai, iškrauti.

PlasticPack Jūsų verslui pasiūlys ne tik standartines dėžes, skirtas duonos ir konditerijos gabenimui ar laikymui, bet ir priims užsakymą pagal specialius pageidavimus.

Plastikinės dėžės duonos ar konditerijos gaminiams taps nepamainoma pagalba Jūsų versle, o Jūs džiaugsitės išsaugotais ir nepažeistais produktais.