background

Popieriniai maišeliai

UAB PlasticPack gaminami maišeliai yra grupuojami į atitinkamas rūšis, o viena jų — tai popieriniai maišeliai.

Šie įmonės maišeliai yra gaminami tiek iš balto kraft popieriaus, tiek iš rudo kraft popieriaus. Popierinės medžiagos skirtingos spalvos leidžia įmonės PlasticPack gamintojams sukurti tokius maišelius, kurie išpildytų verslo klientų lūkesčius ir sudarytų jiems galimybes tobulinti savo verslą. Balto kraft ir rudo kraft popieriaus naudojimas maišelių gamyboje — stiprioji įmonės PlasticPack gamybos sritis. Tiesa, šis maišelių gamyboje naudojamas popierius — tai riebalams atsparus popierius. Tokio pobūdžio gamybinė medžiaga sudaro galimybes maišelius pritaikyti įvairioms reikmėms ir supakuoti įvairius produktus.

Dar vienas elementas, lemiantis maišelių skirtybes, tai rankenėlės. Štai Flat tipo maišeliai yra gaminami su plokščiomis rankenėlėmis, o Twist tipo maišeliai — su sukto popieriaus rankenėlėmis. Tiesa, tiek Flat tipo maišeliai, tiek Twist tipo maišeliai gali būti gaminami ir iš balto kraft ar rudo kraft popieriaus, o tai užtikrina siūlomų maišelių įvairovę.

Įmonės popierinių maišelių produkciją taip pat sudaro ir kurjerio maišeliai. Tai maišeliai, pritaikyti įvairių daiktų siuntimui. Jei Jūsų verslo dalis yra produkcijos siuntimas, kurjerio maišeliai yra puikus sprendimas, norint paruošti įmonės produkciją saugiam transportavimui.

UAB PlasticPack džiaugiasi savo klientams galėdama pasiūlyti popierinius maišelius su langeliu. Tai rudo kraft popieriaus maišeliai ar balto kraft popieriaus maišeliai, turintys skaidrų langelį, per kurį pirkėjui yra sudaromos galimybės matyti produktą maišelio viduje. Popieriniai maišeliai maistui dažniausiai būna su langeliu, kad įpakavus maisto produktus, jie matytųsi. Tačiau įmonės verslo klientai gali maišelius su langeliu naudoti ir pagal savo reikmes. Langeliai maišeliuose yra laminuoti, o tai užtikrina maišelio su langeliu kokybę.

Be kita ko, yra svarbu paminėti, kad ant šių UAB PlasticPack gaminamų popierinių maišelių yra galima atlikti tokią spaudą, kokios pageidauja klientas. Šią spaudą galima atlikti naudojant net iki 8  spalvų. Klientas, pasirinkęs norimą spaudą, džiaugsis atlikto darbo kokybe ir greitu aptarnavimu.

Popieriniai maišeliai — tai geriausias Jūsų verslo pasirinkimas.

Tiesa, įmonė PlasticPack yra gerai žinoma visoje Lietuvoje, o verslo klientai, naudojantys šios įmonės produkciją, yra patenkinti plastiko meistrų gamyba. Šios įmonės veiklos pagrindas yra didmeninė prekyba, kuri sudaro visas sąlygas, kad produkcijos kaina būtų adekvati santykyje su aukšta įmonės siūlomų prekių kokybe. Dėl sparčiai vystomos prekybos, UAB PlasticPack produkcija yra pasiekiama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje, bet visuose kituose miestuose. Pasirūpinkite įmonės PlasticPack gaminiais kad ir kur bebūtumėte.