background

Plastikiniai maišeliai

UAB PlasticPack savo klientams siūlo prekių įvairovę: nuo plastikinių dėžių iki maišelių. Vieni iš tokių maišelių – tai plastikiniai maišeliai.

Polietileniniai maišeliai, gaminami geriausių įmonės meistrų, yra patvarūs, tvirti ir skirti naudoti įvairiose pramonės srityse. Gaminami iš didelio tankio polietileno, šie maišeliai gali būti pateikiami su kirsta rankenėle, su kirsta pastiprinta rankenėle arba su pripildytomis rankenėlėmis.

Plastikiniai maišeliai turi daug privalumų: jie daugkart naudojami, tvirti ir, svarbiausia, pritaikomi Jūsų poreikiams. Verslo klientai maišelius gali išnaudoti ne tik kaip atitinkamų daiktų pakavimo priemones, bet ir kaip marketingo rūšį. Verslą reklamuoti padės ant maišelio atliekama spauda. Šioji spauda galima net iki 8 spalvų ir yra ryški bei ilgalaikė.

Polietileniniai maišeliai plačiai naudojami įvairių maisto produktų ar įvairių daiktų pakavimo srityje. Šie maišeliai, žinoma, yra pritaikyti maisto produktų kontaktui su maišeliais. Be kita ko, plastikiniai maišeliai yra patogūs naudoti, nes gali būti užspaudžiami su lipnia juostele, o tai užtikrina saugų prekių įpakavimą. Šiuose plastikiniuose maišeliuose galima patalpinti suvenyrus, įvairias verslo dovanas ar kitus daiktus.

Plastikiniai maišeliai – tai kokybiškas ir racionalus pasirinkimas Jūsų verslo plėtrai.

UAB PlasticPack produkcija yra pasiekiama ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ar Klaipėdoje, bet ir visuose kituose miesteliuose. Šios įmonės gamybos pagrindas – didmeninė prekyba, kuri garantuoja, kad prekių kaina būtų prieinama kiekvienam verslo klientui.