background

Plastikiniai maišeliai su spauda

Įmonės PlasticPack verslo klientai ne tik puoselėja ambicijas, bet ir nori būti išskirtiniai. Būtent dėl to UAB PlasticPack siūlo maišelius su spauda, kurie kaipmat padės Jūsų verslui tapti matomu ir žinomu visoje Lietuvoje.

Populiarieji maišeliai su spauda yra gaminami iš vieno sluoksnio plėvelės arba kelių sluoksnių laminato – tai priklauso nuo produkto, kurį yra norima supakuoti, pobūdžio ir išvaizdos. Be jokios abejonės, šie PlasticPack gaminami plastikiniai maišeliai yra pritaikyti sąlyčiui su maisto produktais, todėl verslo klientai, įsigiję šiuos maišelius, juose gali drąsiai pakuoti maistą. Žinoma, reklaminiai maišeliai gali būti naudojami įvairiose pramonės šakose ir pritaikyti pagal specifinius verslo kliento poreikius. Taip pat reklaminiai maišeliai gali būti ir popieriniai. Šie reklaminiai maišeliai gaminami iš balto ar rudo Kraft popieriaus. Naudojamas laminuotas kreidinis popierius, kuris gali būti matinio ar blizgaus paviršiaus.

Maišeliai su spauda – unikalus ir optimalus pasirinkimas Jūsų verslui.

Yra svarbu tai, kad ant maišelių spauda yra galima net iki 8 spalvų. Ryškūs kontrastai, akį traukiančios spalvos – tai maišelių su spauda specifika ir privalumai. Be kita ko, reklaminiai maišeliai su logotipu yra ne tik puikus marketingas Jūsų verslui — tai ilgaamžis maišelio naudojimas ir kokybė.

UAB PlasticPack gamintojai daro viską, kad patenkintų net įnoringiausių klientų norus ir įgyvendintų jų vizijas. Ilgametė patirtis, modernios technologijos ir unikalūs sprendimai — tai yra įmonės PlasticPack sėkmės ir populiarumo garantas.

Be kita ko, įmonės gamyba yra plačiai žinoma visoje Lietuvoje: ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje), bet ir visuose kituose miesteliuose. Įmonės veiklos pagrindas — tai didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad produkcijos kaina būtų prieinama kiekvienam įmonės klientui.