background

Maišeliai

UAB PlasticPack  yra įvairiapusė: įmonė prekiauja ir plastikine tara, ir vienkartinėmis apsaugos priemonėmis, ir įvairiomis pakuotėmis. Vienos tokių pakuočių – tai plastmasiniai bei popieriniai maišeliai.

Plastikinių maišelių yra išskiriamos kelios rūšys – mat dėl skirtingo panaudojimo ir pritaikymo, skiriasi maišelių sudėtis ir pats gamybos procesas. Štai yra gaminami pramoniniai maišeliai su spauda. Ši pakuotė yra gaminama iš vienasluoksnės plėvelės arba kelių sluoksnių laminatų – tai priklauso nuo produkto, kurį yra norima supakuoti. Šie maišeliai, be kita ko, yra pritaikyti sąlyčiui su maisto produktais. Yra svarbu tai, kad ant šių plastikinių maišelių yra galima spauda, kuri gali būti net iki 8 spalvų.

Dar viena maišelių rūšis – tai maišeliai su rankenėlėmis ritinėliuose. Tai maišeliai, kurių išmatavimai gali kisti priklausomai nuo verslo kliento noro.  Jie gaminami skaidrios, vos permatomos spalvos ir, svarbiausia, ant jų yra galima įvairi ir kliento lūkesčius atitinkanti spauda.

Ir tai tik kelios plastikinių maišelių rūšys. Be abejonių, plastikiniai UAB PlasticPack gaminami maišeliai yra geriausias sprendimas Jūsų verslui.

Įmonė gamina ir popierinius maišelius. pasirinkti labiausiai tinkamus jūsų verslo specifikai nebus sunku, kadangi popierinius maišelius gaminame ir su rankenėlėmis, ir pritaikytus kepiniams, ir, netgi, su spaudos galimybe.

Pati UAB PlasticPack yra gerai žinoma visoje Lietuvoje. Kokybiška produkcija, nuoširdūs gamintojai ir įgyvendinti klientų troškimai – štai, kas apibūdina UAB PlasticPack. Šios įmonės pamatas yra didmeninė prekyba, kuri užtikrina, kad prekių kaina būtų prieinama kiekvienam klientui. Tiesa, svarbu yra tai, kad įmonės produkcija yra pasiekiama ne tik Lietuvos didžiuosiuose miestuose, bet ir visuose kituose Lietuvos miesteliuose – mat PlasticPack internetinė parduotuvė sudaro prieigą visiems klientams.