Transportavimo vežimėliai

Transportavimo vežimėlių paskirtis yra labai universali. Jais naudojantis lengvai galite perstumti vieną ant kitos sukrautas dėžes, jas perstumiant iš vienos vietos į kitą, tiek transportuojant, tiek sandėliuojant prekes. Taip pat transportavimo vežimėliu galima puikiai pasinaudoti norint perstumti nedidelius kiekius prekių iš vieno sandėlio į kitą.

Transportavimo vežimėliai yra patvarūs, gaminami iš aliuminio ir iš pilno liejimo plastiko. Jie yra labai mobilūs, jų ratukai sukiojasi visomis kryptimis ir nestringa važiuojant. Transportavimo vežimėliai yra gaminami tiek pagal individualius užsakovo išmatavimus, tiek pagal gamyklos standartus. Jų paklausa yra labai didelė, nes įmonės ar verslo subjektai įsigiję įvairių rūšių plastikines dėžes, dažnai jas komplektuoja kartu su plastikinėmis paletėmis, pakylomis ir žinoma, įvairių rūšių transportavimo vežimėliais. Tinkama komplektacija padeda garantuoti sėkmingus prekių krovos, sandėliavimo bei logistikos darbus.

Dauguma maisto pramonės (pvz. pieno, mėsos, žuvies ar kt.) produktų dažniausiai yra pakuojama į plastikines dėžes, kurias sukrovus vieną ant kitos galima labai lengvai pervežti iš sandėlio į transporto priemonę pasitelkus mobilų transportavimo vežimėlį. Būtent jo pagalba galima greičiau iškrauti prekes, pristatytas užsakovui. Tam nereikia papildomos pagalbos, su šia užduotimi susidoros ir vienas krovėjas. Taip sutaupomos ne tik laiko, bet ir krovimo ar iškrovimo darbų sąnaudos.

Transportavimo vežimėliais prekiaujama visoje Lietuvoje. Jais prekiauja UAB „PlastickPack“. Šioje įmonėje lengvai susikomplektuosite savo verslui reikalingą plastikinę tarą. Perkant pilną komplektaciją t.y. transportavimo vežimėlius bei plastikinę tarą urmu yra taikoma akcija arba speciali kaina (dėl išsamesnės informacijos rekomenduotina susisiekti su UAB „PlastickPack“ vadybininku).

Taip pat vykdoma ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir kitur) didmeniniai užsakymai yra pristatomi nemokamai.

UAB „PlasticPack“ vadybininkai jums suras priimtiniausią sprendimą jūsų verslui tiek pagal techninius parametrus, tiek pagal unikalius jūsų poreikius. Lojaliems klientams visada siūloma geriausia kaina ar pritaikoma akcija.

Daugelis įvairių rūšių verslininkų jau spėjo ne tik susipažinti su UAB „PlastickPack“ gaminių asortimentu bei kokybe, bet ir įvertinti jų praktiškumą, ilgaamžiškumą bei universalumą.

Įmonė investuoja į aukštus gaminių kokybės standartus, moderniausias gamybos technologijas, darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, tam, kad galėtų patenkinti esamų ir būsimų klientų lūkesčius bei jų verslo poreikius.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Paletės, pakylos, vežimėliai, konteineriai".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti