Plastikinės dėžės uogoms, daržovėms

Vasara – puikus metas uogų derliui. Prekyvietėse net akys raibsta nuo jų spalvų, kvapų ir skonių. Dauguma uogų yra labai sultingos dėl to, labai svarbu tinkamai jas supakuoti ir laikyti. Dažniausiai pirkėjų patogumui dauguma uogų yra pakuojamos į plastikines dėžutes. Pavyzdžiui, tikrai daugelis yra įsigiję indelį braškių, aviečių, šilauogių ar saldžiųjų trešnių ir visiškai nesijaudina, jog nešant ar vežant jos susitraiškys ar praras savo puikią išvaizdą. Plastikinės dėžės uogoms būna pačių įvairiausių dydžių, pradedant nuo kelių šimtų gramų iki kilogramo ir daugiau, talpos.

Šiltasis metų laikas mus džiugina ne tik šviežiomis uogomis, bet ir daržovėmis. Šios daržovės labai populiarios pirkėjų tarpe, todėl jų paklausa yra tiesiog milžiniška. Taigi geriausia jas laikyti ir transportuoti naudojant plastikines dėžes uogoms, daržovėms. Būtent plastmasinės dėžės yra labai patogios sukrauti viena ant kitos, neužimant daug vietos nei sandėliuojant, nei transportuojant.

Dauguma daržininkų bei sodininkų ir uogų bei daržovių tiekėjų naudoja plastikines dėžes uogoms, daržovėms, nes jos yra lengvos, patvarios, leidžiančios palaikyti reikiamą temperatūrą, oro cirkuliaciją bei drėgmę taip užtikrinant uogų bei daržovių šviežumą bei prekinę išvaizdą.

Uogų laikymui labiausiai tinka žemos, perforuoto plastiko plastmasinės dėžės. Uogoms fasuoti naudojamos vienkartinio ar daugkartinio naudojimo plastikinės įvairių dydžių dėžutės, kurios labai kompaktiškai susideda į plastikines dėžes, skirtas uogoms. Tuo tarpu daržovių laikymui yra naudojamos įvairių dydžių plastikinės dėžės uogoms, daržovėms. Jų gamyba yra vykdoma UAB „Plasticpack“, kuri tikrai puikiai išmano savo darbą ir gamina pačių įvairiausių dydžių, talpos ir dizaino plastmasines dėžes, kurios labai patrauklios pirkėjams ne tik savo universalumu, bet ir kaina. Didmeninė prekyba vykdoma visoje Lietuvoje, o didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kitur) šios įmonės gaminamos plastikinės dėžės uogoms ir daržovėms yra pripažintos ir puikiai įvertintos tiek daržovių ir uogų augintojų, tiek jų tiekėjų.

UAB „Plasticpack“ – užsienio kapitalo įmonė, gaminanti plastikinę tarą ir pakuotes, skirtas pačioms įvairiausioms sritims, pradedant pieno ir gyvulininkystės pramone, baigiant ekologiškų daržovių ir uogų ūkiais, Visi plastiko gaminiai yra aukščiausios kokybės, pagaminti pasitelkiant moderniausias technologijas bei sertifikuotas žaliavas, nedarančias žalos aplinkai bei puikiai perdirbamas į kitus plastiko produktus.

Norėdami išsirinkti labiausiai tinkamas dėžės Jūsų verslui, žemiau pasirinkite "Uogoms, daržovėms".

Kategorijos

    Susisiekite su mumis

    dėl norimų produktų

    * Žvaigždutėmis pažymėtu laukelius privaloma užpildyti